Kohersen

Presilla

Kohersen Mycook to nowoczesny, wielofunkcyjny robot kuchenny gotujący dzięki technologii indukcji. Z nim przygotujesz każde danie. Od przystawek, przez zupy, dodatki, po dania główne, desery i napoje. Skorzystaj z przepisów zawartych w książce kucharskiej dołączonej do robota lub na naszym blogu. Dzięki intuicyjnej obsłudze Kohersen Mycook zrealizujesz każdy kulinarny pomysł, który przyjdzie Ci na myśl.
Kohersen zastępuje kilkanaście urządzeń kuchennych, oszczędzając miejsce w kuchni. Oprócz podgrzewania i podsmażania, gotuje na parze, mieli, sieka, miksuje, ubija, emulguje, wyrabia ciasto, a nawet kruszy lód. Ostre, samoostrzące się noże obracają się na 10 prędkościach, dostosowując pracę do wymogów przepisu. Dzięki trybowi TURBO poradzą sobie nawet z bardzo twardymi produktami, takimi jak np. kostki lodu czy orzechy.

Presilla

Robot wielofunkcyjny Kohersen Mycook jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu przygotujesz w nim wszystko o czym marzy Twoje podniebienie. Wystarczy, że wybierzesz przepis, włożysz składniki do robota, ustawisz czas, temperaturę i prędkość. Pozostaje Ci tylko cieszyć się pysznym posiłkiem. Domowy chleb, masło, przyprawy, marynaty, buliony, dżemy, pasty, kremy, lody… Dzięki Kohersen Mycook Twoje codzienne menu będzie bogate w składniki odżywcze, minerały i witaminy, których potrzebujesz.