Rainbow

 

Odkurzacze Rainbow są nie tylko wyjątkowo trwałe i niezawodne ale również bardzo estetyczne. Odkurzacz najwyższej skuteczności został wyposażony w filtr wody, aby sprzątanie było łatwe, szybkie i przede wszystkim lepsze dla zdrowia.

Presilla

Urządzenia czyszczące Rainbow zostały zaprojektowane z myślą o utrzymaniu porządku w Państwa mieszkaniach. Wykorzystują one filtrację wodną, a także są wyposażone w filtry HEPA (High Efficiency Particulate Air). Zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz wytrzymałych na uszkodzenia materiałów umożliwia komfortowe i długoletnie ich użytkowanie. Prezentowane odkurzacze wodne z filtrem HEPA zapewniają szybkie i skuteczne sprzątanie pomieszczeń o różnym charakterze. Dzięki wykorzystaniu naturalnych właściwości wody w systemach czyszczących Rainbow, nasi Klienci otrzymują odkurzacz wodny, którego funkcjonowanie oparte jest na niezawodnych i ekologicznych rozwiązaniach. Zapraszamy do zamówienia bezpłatnej prezentacji!

Presilla

AHAM CERTYFIKAT Stowarzyszenie Producentów Sprzętu Domowego (The Association of Home Appliance Manufacturers AHAM) oraz Stowarzyszenie AHAM Seal potwierdza, że Rainbow doskonale sprawdza się jako sprzęt do oczyszczenia powietrza. Redukuje zanieczyszczenia powietrza w przestrzeni domowej podnosząc jakość mikroklimatu domu i mieszkania. CRI CERTYFIKAT Rainbow spełnia standardy Przemysłu Dywanów i Wykładzin CRI (Carpet and Rug Industry). W Programie Testów CRI Odkurzaczy do Pomieszczeń Zamkniętych prowadzonym przez niezależne laboratorium testów wykazano, iż odkurzacz dla alergików Rainbow spełnia wszystkie trzy wymagane warunki CRI: usuwanie zabrudzenia, usuwanie kurzu, poprawa wyglądu dywanów i wykładzin.