Roboclean

 

RobocleanSystem czyszczący przeznaczony do gruntownego sprzątania całego domu. Roboclean nie tylko sprząta, ale również oczyszcza, odświeża i jonizuje powietrze. Zadbaj o siebie i swoją rodzinę, ciesz się czystym domem i świeżym powietrzem!

Presilla

System Czyszczący AURA Roboclean SPLUS otrzymał certyfikat Produkt Przyjazny Alergikom, przyznawany przez niemieckie stowarzyszenie ECARF. Niezależne badania laboratoryjne wykazały, że System Czyszczący AURA Roboclean SPLUS usuwa wszystkie typy alergenów z domowego środowiska przy jednoczesnym zatrzymaniu ich w urządzeniu, pozytywnie wpływając na poprawę jakości powietrza w domu.

Certyfikat wystawiony przez Centrum Medycyny Zapobiegawczej ZPMed potwierdza, że ROBOCLEAN odpowiada wymaganiom Medycyny Zapobiegawczej, będąc produktem dobrym dla zdrowia, a także jest odpowiedni dla ochrony zdrowia.

Presilla

Roboclean otrzymał złoty medal za najlepszy produkt we Frankfurcie w 2002 roku. Good Design Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie, promująca doskonałość w dziedzinie projektowania i innowacji od 1958 roku. A ‚Design Award ma na celu zwrócenie uwagi na doskonałe kwalifikacje najlepszych projektów, koncepcji projektowych i konstrukcyjnych produktów z całego świata. Nagroda dla funkcjonalnych produktów, które zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, a ich funkcjonalność sprawia, że są nie tylko piękne ale też użyteczne. iF Design Award to jeden z najbardziej liczących się na świecie konkursów w dziedzinie designu. Od ponad 60 lat certyfikat iF uznawany jest jako znak doskonałości projektowej.