Roomba

Presilla

Codzienne sprzątanie bez wysiłku
Sierść zwierząt, okruchy, brud i codzienny kurz zawsze się nagromadzają, więc utrzymywanie domu w czystości to niekończąca się praca.

Dlatego właśnie marka iRobot wprowadziła na rynek rodzinę robotów odkurzających Roomba®. Roboty, łącząc potężny system sprzątania z inteligentnymi czujnikami, płynnie poruszają się po całym domu, adaptując się do otoczenia, po to, by dokładnie odkurzać podłogi — pozostawiając Tobie więcej czasu na to, co jest ważne.

Presilla

Czujniki Dirt Detect™ wykrywają obszary bardziej zabrudzone, sygnalizując robotowi konieczność skoncentrowanego czyszczenia w tym miejscu. To doskonała funkcja, która sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz tych, w których bałagan pojawia się okazjonalnie.
Kształt robota Roomba® został zaprojektowany tak, by efektywnie sprzątać w narożnikach oraz wzdłuż krawędzi i wyłapywać brud, kurz i włosy tam, gdzie się ukrywają.
Wykorzystując inteligentny system nawigacji, robot porusza się swobodnie wokół przeszkód i mebli, dostosowując ścieżkę sprzątania, by optymalnie sprzątać Twoje podłogi.